Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Władze Chrzanowa chcą rozbudowy sieci monitoringu

Chrzanów, bez przeprowadzania referendum, bierze się za rozbudowę sieci miejskiego monitoringu. Teraz kamery obserwujące miasto są stare i zdarzało się, że obraz z nich był bezużyteczny.

Tak było m.in. kiedy nieznani sprawcy zdemolowali bożonarodzeniową szopkę na środku rynku. Teraz montowane urządzenia mają rejestrować obraz w wyższej jakości, będą mogły też skutecznie działać nocą. "Dzięki temu w mieście ma być bezpieczniej" - mówi Ryszard Kosowski, burmistrz Chrzanowa.

Rozbudowa monitoringu w Chrzanowie będzie podzielona na kilka etapów. W tym roku wymienionych zostanie tylko kilka kamer w najważniejszych punktach miasta. Będą one kosztować około 70 tysięcy złotych.
(Marek Mędela/ko)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię