Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Oświęcim: Policjanci przechwycili ponad tysiąc porcji marihuany

Ponad tysiąc porcji  marihuany nie trafi do odbiorców. Policjanci zatrzymali 28- letniego mężczyznę.

W nocy z 13 na 14 września policjanci w Oświęcimiu legitymowali osoby znajdujące się w samochodzie zaparkowanym przy ulicy 11- go Listopada. Podczas kontroli funkcjonariusze odnaleźli woreczek z suszem roślinnym oraz szklaną lufkę. W związku z tym kierowca samochodu oraz troje pasażerów zostali zatrzymani. Po przeszukaniu mieszkań podejrzanych, policjanci znaleźli kolejne porcje narkotyku.
Badanie przeprowadzone testerem narkotykowym potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana – można było z niego sporządzić ponad tysiąc porcji narkotyku.
Trzem osobom przedstawiono zarzuty posiadania narkotyków, natomiast 28 – latkowi, dodatkowo udzielania środków odurzających oraz znieważenia policjantów.
małopolska policja

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię