Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Dni Chrzanowa z Budką Suflera ZDJĘCIA

To były trzy dni zabawy. Chrzanów tradycyjnie na początku czerwca zaprasił mieszkańców na święto miasta. W tym roku najwięcej osób bawiło się na koncercie Budki Suflera.

Fot. Szymon Góralczyk

Budka Suflera w Chrzanowie fot. Szymon Góralczyk

Parada orkiestr dętych, pokaz kozackich walk na szable a także rajd rowerowy, bieg cabanów i koncert filharmoników lwowskich i legendarnej Budki Suflera - to atrakcje, które czekały w weekend na mieszkańców Chrzanowa.

W tym roku podczas święta miasta dopisała publiczność oraz pogoda. W poprzednich latach zdarzało się, że mieszkańcy słuchali koncertów w strugach deszczu. W tym roku się było inaczej a koncert Budki Suflera ściągnął do Chrzanowa kilka tysięcy fanów zespołu.


Dni Chrzanowa Fot. MOKSiR Chrzanów

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię