Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Brzeszcze: dwie manifestacje - walka na hasła i obelgi

W parku w Brzeszczach w zachodniej Małopolsce, spotkały się dziś dwie manifestację. Jedna zwolenników Komitetu Obrony Demokracji, druga zwolenników rządu Beaty Szydło. Obie zgromadziły po kilkadziesiąt osób. Protesty zorganizowano w rodzinnym mieście szefowej rządu....

fot: Marek Mędela

Druga grupa skandowała m.in. hasła "Pajace" i "Damy radę". Uczestnicy manifestacji porównywali działania PO, Nowoczesnej i SLD w Brukseli do tych prowadzonych ponad 200 lat temu przez targowiczan. Podczas pikiety w stronę uczestników manifestacji KOD poleciało kilka jajek. Doszło też do słownych sprzeczek. Obie grupy podczas swojej pikiety odśpiewały hymn państwowy.

 

Marek Mędela/bp

Uczestnicy manifestacji KOD wypominali premier, że nie pamięta o emerytach. Jeden z protestujących wyraził opinię, że cały kraj został podzielony i że wśród wielu Polaków panują podobne nastroje.

 

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię