Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

" Zawalcz o swoje serce" na krakowskim rynku

  • Kraków
  • date_range Niedziela, 2012.09.30 07:24 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:36 )
"Pamiętaj o sercu, miej serce dla serca, zawalcz o swoje serce" - to hasło 13 Światowego Dnia Serca, który obchodzony jest także w Krakowie.

foto: PTK


Na Rynku Głównym od 10:30 do 18 można bezpłatnie skorzystać z wielu badań i porad specjalistów - zapowiada Marek Nowacki - jeden z organizatorów: " Na wszystkich będa czekac lekarze z najlepszych polskich szpitali - będzie można skorzystać z kardiobusa. Do dyspozycji będą nie tylko lekarze, ale też specjaliści z firm farmaceutycznych i medycznych."Na rynku głównym stoi 20 namiotów, w których prowadzone będą badania i konsultacje. Na scenie głównej z kolei będą koncerty zespołów dziecięcych i krakowskich artystów. Oprócz tego, zaplanowano wystąpienia krakowskich lekarzy, którzy będą mówić o profilaktyce i zdrowym trybie życia. najmłodsi mogą liczyć na specjalne atrakcje i niespodzianki. Uroczystości obchodów Światowego Dnia Serca gromadzą co roku na Rynku Głównym ok. 50 - 60 tysięcy mieszkańców Krakowa.

Ola Ratusznik/bp

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię