Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Ślisko i niebezpiecznie. Seria wypadków w Małopolsce

  • Kraków
  • date_range Piątek, 2013.01.18 05:22 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 02:50 )
Stłuczki, wypadki i kolizje - w Małopolsce śliskie drogi zebrały poranne żniwo

fot. GDDKiA - Zakopianka w Libertowie o godz. 6:30.


Temperatura w Małopolska waha się na granicy zera - oznacza to że na wielu drogach robi się tzw. "szklanka". Odczuli to m.in krakowscy kierowcy - tylko na jednej estakadzie na al. Bora Komorowskiego doszło aż do trzech stłuczek. Tam tworzą się potężne korki.

Do największej kolizji doszło na ul. Konopnickiej przy hotelu Forum - tam zderzyło się aż siedem samochodów. Tam także utworzyły się zatory utrudniające przejazd. Zajęty jest jeden pas w kierunku ronda Matecznego, tuż za tunelem. Do kolizji dochodziło także w pozostałych częściach Małopolski - przez zderzenie dwóch samochodów osobowych zamknięty był jeden pas na ul. Racławickiej w Miechowie. W tej chwili ruch na tym odcinku został przywrócony.

Policja apeluje, by dziś jeździć szczególnie ostrożnie.
Karol Surówka
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

715368

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię