Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Rusza seria remontów w ważnych punktach Krakowa

Nna ulicy Królowej Jadwigi w Krakowie odbywa się wahadłowo - są korki. Zamknięty jest jeden pas na 150-metrowym odcinku na wysokości ulicy Piotra Borowego. Przez trwający remont tak będzie przez najbliższy miesiąc. Korki w kierunku centrum miasta mają kilkaset metrów. Kierowcy jednak podkreślają, że remont to nie jest zła informacja, bo stan tej drogi był tragiczny.

Fot. Tomasz Bździkot

Posłuchaj kierowców
A to nie jedyne utrudnienia w Krakowie, bo w tym samym rejonie nie można nadal przejechać przez most na Piastowskiej, zamknięte jest także ważne skrzyżowanie na północy Krakowa. Od kilku dni, z powodu remontu, z Alei 29 listopada nie można skręcić w ulicę Lublańską, duże utrudnienia od dłuższego czasu także na Opolskiej w związku z budową linii tramwajowej.
Drogowcy pojawili się na alei Juliusza Słowackiego. Będą remontować odcinek od wiaduktu nad torami kolejowymi do ulicy Kamiennej. Docelowo trasa zyska nową nawierzchnię. W pierwszej kolejności zostaną wyremontowane jednak chodniki, dlatego sąsiadujący z nimi buspas będzie wyłączony z ruchu. Wszystkie prace potrwają do końca sierpnia.
Autor:
Radio Kraków

Opracowanie:
Jowita Gałka-Kucharska

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię