Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Radni Myślenic zwiększyli budżet na "Myślenicki Program Wymiany Pieców"

Pierwotnie był to milion złotych, ale nabór wniosków cieszył się dużym zainteresowaniem i dodatkowe pieniądze były konieczne. Teraz to prawie dwa miliony złotych, które zdaniem władz miasta powinno wystarczyć dla wszystkich. Do pierwszej edycji programu zgłosiło się 336 osób. - Tym którzy teraz chcą uzyskać dofinansowanie, polecamy rządowy program "Czyste Powietrze" - mówi burmistrz Myślenic, Jarosław Szlachetka

fot: Pixabay

Można przyjść do urzędu i zapytać doradców, którzy udzielą fachowej informacji i pomogą w wypełnieniu wniosku - podkreśla burmistrz.

Doradcy są oczywiście także w Państwa gminach, a program "Czyste Powietrze" działa cały czas. Można dostać zwrot części kosztów za wymianę pieca, ale też na przykład za ocieplenie domu.
Szczegóły są na stronie internetowej czystepowietrze.gov.pl.
posłuchaj burmistrza Jarosława Szlachetki
Autor:
Maciej Skowronek

Opracowanie:
Beata Penderecka

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię