Pasażerowie oczekujący na komunikację miejską w taką zimową aurę, jaka panuje na zewnątrz, otrzymają przede wszystkim ciepłe napoje, kawę, herbatę oraz drobny poczęstunek w postaci słodkości. W nawiązaniu do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przy przystanku rozdawane będą także gwiazdy betlejemskie.

Na przystanku widnieje już nazwa nie Grottgera, a Radio Kraków. Tu uczulamy wszystkich pasażerów jadących dziś Alejami Trzech Wieszczów, żeby nie było to dla nich zaskoczenie.

Pasażerowie w większości nie kryją zadowolenia, ale także zaskoczenia. Jak mówią, taka zmiana może poprawić poruszanie się komunikacją miejską, bo siedzibę Radia Kraków znają wszyscy, tymczasem nie każdy w Krakowie wiedział dokładnie, gdzie jest ulica Grottgera. Są jednak też tacy, którzy mają małe obawy.

- Ludzie są przyzwyczajeni do starej nazwy. Zanim się przestawimy, chwilę to zajmie. Może być łatwiej, bo ten budynek jest charakterystyczny. Jest zaskoczenie. Słyszałam kiedyś o tym, ale można mylić sobie przystanki na początku - mówią pasażerowie.

Umiejscowiony przy Alei Trzech Wieszczów przystanek obsługuje 10 linii autobusowych.