Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Olkusz: Zakopała noworodka we własnym ogródku

  • Kraków
  • date_range Wtorek, 2013.08.27 07:55 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:27 )
Dziecko, którego zwłoki znaleziono zakopane w ogródku w Olkuszu urodziło się żywe. Takie są wstępne wyniki sekcji zwłok noworodka. Jak pisze na swoich stronach internetowych Przegląd Olkuski prokuratura zleciła jednak wykonanie specjalistycznych badań, które pomogą jednoznacznie stwierdzić, jaka była przyczyna śmierci chłopczyka. Ich wyniki mają być znane za tydzień.

archiwum RK


Przypomnijmy: komenda powiatowa policji w Olkuszu otrzymała ze szpitala informacje, że jedna z kobiet która zgłosiła się na badania, mogła niedawno urodzić dziecko. Nie było wiadomo gdzie się ono obecnie znajduje.
Policjanci ustalili, że kobieta rzeczywiście kilka dni temu urodziła dziecko. Poród odbył się prawdopodobnie w jej miejscu zamieszkania. Po porodzie dziecko zostało zakopane na terenie posesji gdzie mieszka.

W poniedziałek, policjanci zajmujący się tą sprawa wykopali ciało noworodka. Znajdowało się ono w foliowym worku. Obecnie matka dziecka z uwagi na powikłania przebywa w szpitalu. Do wyjaśnienia zatrzymano również rodziców dziewczyny, gdyż nie można wykluczyć, że to oni pomagali w ukryciu ciała. Materiały zostały przekazane do prokuratury w Olkuszu i po otrzymaniu sekcji zwłok prokurator będzie podejmował decyzje co do ewentualnych zarzutów.

(Małopolska Policja/Marek Mędela/ko)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

867870

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię