Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

10-letni Kacper trafił na obserwację do szpitala w Prokocimiu

  • Kraków
  • date_range Środa, 2012.11.14 17:34 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:45 )
Odnalazł się chłopiec, który zaginął wczoraj rano w Krakowie.Teraz 10-latek przebywa na obserwacji w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Okazało się, ze kobiety, które porwały i przetrzymywały dziecko podały mu także tabletkę niewiadomoego pochodzenia.

Fot. KWP Kraków


Policja odnalazła chłopca późnym wieczorem na krakowskich Grzegórzkach. O zniknięciu 10-latka poinformowali zaniepokojeni rodzice, gdy okazało się , że Kacper nie pojawił się na lekcjach. Przed ósmą rano, w środę rodzice odwieźli chłopca do szkoły przy ulicy Francesco Nullo. 10-latek wszedł do budynku, porozmawiał z kolegami, ale ostatecznie nie pojawił się na pierwszej lekcji. Jak wynika z relacji chłopca, Kacper przed szkołą spotkał kobietę, która zaproponowała mu wspólne zakupy i zwabiła dziecko do mieszkania, w którym czekała już druga kobieta.


Obie podejrzane mają 29 i 33 lata, mieszkają na stale w Krakowie. Jedna z nich jest narkomanką. "To one kazały zjeść dziecku tabletkę, jaką? - To sprawdzają lekarze w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie gdzie Kacper trafił na obserwację" - poinformowała Katarzyna Padło z biura prasowego małopolskiej policji.

Chłopiec najprawdopodobniej uciekł z mieszkania kobiet. Policjanci wczoraj ok. 21.30 znaleźli Kacpra się w okolicach Hali Targowej. Kobiety zostały zatrzymane pod zarzutem uprowadzenia dziecka, w tej chwili przebywają w areszcie.(Joanna Gąska)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

668699

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię