Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Autostrada A4 z Tarnowa do Dębicy płatna dla pojazdów powyżej 3,5 t

  • Aktualności
  • date_range Poniedziałek, 2015.06.29 07:42 ( Edytowany Niedziela, 2021.05.30 23:00 )
Uwaga, kierowcy samochodów ciężarowych i tych, których masa dopuszczalna przekracza 3,5 tony! Od 30 czerwca odcinek autostrady od Tarnowa do Dębicy będzie płatny.

Fot. Michał Gąciarz

Posłuchaj co mówi Dorota Prochowicz, rzecznik systemu viatoll
A4 Tarnów-Dębica oficjalnie otwarta, fot. Michał Gąciarz

- System dotyczy pojazdów i zespołów pojazdów powyżej 3,5 t. Mówimy więc też o autobusach, mikrobusach, gdzie ilość miejsc pasażerskich przekracza 9 osób, a także o samochodach osobowych z przyczepami - mówi Dorota Prochowicz, rzecznik systemu viatoll. 

Przypomnijmy, że odcinek autostrady A4  z Tarnowa do Krakowa płatny dla ciężarówek jest już od ponad roku. Nadal nie wiadomo, kiedy wprowadzone zostaną opłaty dla samochodów osobowych. Wybierając się w trasę, warto sprawdzić, gdzie jeszcze zapłacimy, bo od wtorku płatny będzie nie tylko małopolsko-podkarpacki odcinek A4.  

 

(Agnieszka Wrońska/ew)

Obserwuj autorkę na Twitterze: 

 

Tematy:
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię