|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Słuchaj „Rano na tak” i wygrywaj kosze słodyczy firmy WAWEL!

Poranny program „Rano na tak” nagradza dobre uczynki - do wygrania 16 koszy słodyczy firmy WAWEL!

Stare przysłowie mówi, że dobrymi chęciami wybrukowane jest... miejsce, które absolutnie odradzamy. Gorąco polecamy natomiast nową zabawę w Radiu Kraków. Poranny program „Rano na tak” nagradza dobre uczynki, osładzając, całkiem dosłownie, czas oczekiwania na Boże Narodzenie. 

Codziennie rano, od poniedziałku 3 grudnia aż do Wigilii, wybrany dobry uczynek nagradzamy na antenie Radia Kraków równie zacnym koszem słodyczy. 

A jak udowodnić, że w trudnych czasach stać nas wciąż na chwalebne czyny? 

Wypada się nimi pochwalić na facebookowej stronie programu „Rano na tak”.  W zakładce „komentarze” wystarczy opisać dobry uczynek własny, albo swego bliźniego, któremu chcemy sprawić przed Świętami słodką niespodziankę.  

Pokażmy, że poplątane polskie drogi prowadzące do wigilijnego stołu mogą być pełne wzajemnej życzliwości i dobrych uczynków. Zapraszamy do zabawy! 


Sponsorem nagród w konkursie jest Wawel – producent słodyczy z dobrym składem

50%
50%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 3

Mariola

Wtorek, 18 grudnia 2018, 14:11

Dzień dobry.Muszę podzielić się swoją historią ale tak naprawdę sądzę,że nie o mnie tutaj chodzi tylko o wszystkich tych,którzy przyczynili się do szczęśliwego jej zakończenia.Mieszkam pod Krakowem.Suczka ,która przychodzi pod płot najeść się zawsze wtedy gdy jest głodna pewnego ranka przyprowadziła ze sobą jak się pózniej okazało 10-tygodniowego szczeniaczka .Przez drogę .zamarznięta pola po pierwszej mrożnej nocy tej zimy -10 .Żeby nie przedłużać -psiak miał zdeptaną miednicę i tylne łapki.Wg weterynarza raczej źli ludzie jej to zrobili.A dobrzy,dzięki datkom i dobremu sercu próbują to naprawić.Udało mi się namówić wiele osób aby pomogły zasponsorować kosztowną operację,poprawiającą jakość życia psiny .Niestety pozostanie kaleką.A moje kochane wnuczęta same z siebie wygrzebały ze skarbonek swoje oszczędności na pomoc dla Milusi.Jak to piszę łzy połykam ze wzruszenia.Ucałowałam i podziękowałam za dobre serduszka.Takim Cudownym dodatkiem byłby ten kosz słodyczy ,którym zapewne podzieliłyby się z pozostałymi darczyńcami.Jestem bardzo dumna z Zosi i Antka .Taka to historia.Pozdrawiam.

Odpowiedz

Jadwiga

Czwartek, 13 grudnia 2018, 23:33

Witam! Zastanawiałam się czy mam jakiś naprawdę dobry uczynek. Długo nie czekałam, gdyż sytuacja nadarzyła się sama i to wczoraj. Przyjaźnię się z samotną 85 letnią sąsiadką Gienią. Pani mieszka na drugim osiedlu i w miarę możliwości może na mnie zawsze liczyć. Jak wczoraj zadzwoniłam to dowiedziałam się że przeziębienie które wystąpiło w ubiegłym tygodniu nie przeszło. Szybko wezwałam lekarza na wizytę domową. Moje przeczucie okazało się słuszne bo lekarz stwierdził zapalenie płuc i dał natychmiastowe skierowanie do szpitala. Teraz jestem spokojna, bo wiem jest pod dobrą opieką medyczną. A w ogóle to byłoby super gdyby po powrocie ze szpitala czekał na nią w domu kosz słodyczy.

Odpowiedz

melozja

Piątek, 30 listopada 2018, 17:43

A jak mówić o dobrych uczynkach nie chwaląc się? A jeśli sobie dobry uczynek zrobię to nie będzie chwalebne? Będę " ego" czy " id " ?..Zasługa czy wstyd? Jedno jest pewne; jeśli bym wygrała; to tylko pozostło by skwitować to słowem - PYCHA! Pozdrawiam Jana Wojdaka i Wawele.

Odpowiedz