|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|

Magazyn Familijny

Paweł Sołtysik

Niedziela

08:05 - 11:00

soltysik@radiokrakow.pl

+48 12 200 33 33

Wojciech Musiał

Niedziela

08:05 - 11:00

Wojciech.Musial@radiokrakow.pl

12 20 03 333

Budzimy się rano i dobrze bawimy! Możemy się także czegoś nauczyć, coś zmalować i zdobyć piątkę z historii. Czeka nas również spotkanie z Panem Doktorem, bo nikt nas przecież nie uczył, jak być rodzicem w trudnych sytuacjach. Przygotowaliśmy też dla Was mnóóóóstwo zaproszeń na imprezy familijne. Wystarczy posłuchać.

Pozwólcie,  że się przedstawimy!

Przeważnie znacie nas Państwo z anteny Radia Kraków. Jak widzicie, tematy związane z dziećmi nie są nam obce. Nam też nie dają pospać w sobotę, kapitalnie rysują, ortografia jest ich wrogiem. Gdy łapią katar, to przeważnie w weekend, nigdy nie mają nic zadane, nie muszą spać i jedzą co dwie godziny.

Gorąco zapraszamy w każdą niedzielę na spotkanie oraz naukę poprzez zabawę. Barbara Gawryluk jak zawsze ma dla Was najciekawsze propozycje książkowe. Wyruszymy także w historyczną podróż, zapytamy Pana Doktora, gdzie i dlaczego może boleć. Przygotowaliśmy także przepisy kulinarne, które są wypróbowane,  ale których w książkach kucharskich nie znajdziecie. Tematów nie zabraknie, wiele z nich to te zaproponowane przez Was, drodzy rodzice, dzieci małe i te już z własnym zdaniem.

Anna Piekarczyk / Paweł Sołtysik / Marzena Florkowska / Wioleta Gawlik / Jonna Gąska / Ewa Szkurłat oraz wielu naszych gości.


Nasz program:


Nagrody do wygrania w grudniowe niedziele. Upominki od Województwa Małopolskiego.


Opowiem Ci historię – Marzena Florkowska

Zapraszamy na niedzielne spotkanie z historią której nie można opuścić. Zakątki Małopolski, które czekają na odkrycie. My robimy pierwszy krok. Do państwa należy ten następny.

czytaj ≫

Radiowy Uniwersytet Dzieci – Marzena Florkowska

Nauka widzialna i ta którą możemy dostrzec tylko pod mikroskopem. Ciekawostki ze świata który nas otacza w wersji dla najmłodszych. Indeksy przygotowane, zaliczenia w każdą niedzielę.

czytaj ≫

Porada na telefon - Wioletta Gawlik, Joanna Gąska

"Mamo, tato, bardzo mnie boli." Co zrobić, gdy dziecko uskarża się na ból? Jak określić jego rodzaj? Jak go zlokalizować? Jak złagodzić dolegliwości? I w końcu, kiedy udać się do...

czytaj ≫

To jest gość!

Są między nami, robią rzeczy niesamowite. Chcemy ich poznać i przedstawić Państwu. To jest gość!

czytaj ≫

Alfabet - Barbara Garyluk

W Alfabecie najlepsi autorzy piszący dla dzieci opowiadają o swoich książkach. Najpopularniejsi ilustratorzy zdradzają tajniki warsztatu. W Alfabecie o ulubionych książkach mówią dzieci.

czytaj ≫