- A
- A
- A
Olkusz: Zakopała noworodka we własnym ogródku
Dziecko, którego zwłoki znaleziono zakopane w ogródku w Olkuszu urodziło się żywe. Takie są wstępne wyniki sekcji zwłok noworodka. Jak pisze na swoich stronach internetowych Przegląd Olkuski prokuratura zleciła jednak wykonanie specjalistycznych badań, które pomogą jednoznacznie stwierdzić, jaka była przyczyna śmierci chłopczyka. Ich wyniki mają być znane za tydzień.Przypomnijmy: komenda powiatowa policji w Olkuszu otrzymała ze szpitala informacje, że jedna z kobiet która zgłosiła się na badania, mogła niedawno urodzić dziecko. Nie było wiadomo gdzie się ono obecnie znajduje.
Policjanci ustalili, że kobieta rzeczywiście kilka dni temu urodziła dziecko. Poród odbył się prawdopodobnie w jej miejscu zamieszkania. Po porodzie dziecko zostało zakopane na terenie posesji gdzie mieszka.
W poniedziałek, policjanci zajmujący się tą sprawa wykopali ciało noworodka. Znajdowało się ono w foliowym worku. Obecnie matka dziecka z uwagi na powikłania przebywa w szpitalu. Do wyjaśnienia zatrzymano również rodziców dziewczyny, gdyż nie można wykluczyć, że to oni pomagali w ukryciu ciała. Materiały zostały przekazane do prokuratury w Olkuszu i po otrzymaniu sekcji zwłok prokurator będzie podejmował decyzje co do ewentualnych zarzutów.
(Małopolska Policja/Marek Mędela/ko)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
20:44
Kardynał Grzegorz Ryś powołał świeckiego ekonoma. Co zmienia się w kurii?
-
19:44
Mural jak senne marzenie. Tworzy go artysta i podpieczni ośrodka
-
19:09
Prezydent Nowego Sącza, Ludomir Handzel, z wotum zaufania
-
18:39
Co wspólnego mają św. Piotr i Frankenstein? "Wierz i czytaj. Rozmowy o literaturze i wierze"
-
17:30
Referendum, które zmieniło Europę. Co zostało z obietnic Brexitu?
-
16:36
Paralotniarz awaryjnie lądował przy drodze Jabłonka–Nowy Targ
-
16:23
Miliony z Doliny Chochołowskiej dzielą górali. Coraz ostrzejszy konflikt we Wspólnocie
-
16:07
Dlaczego coraz bardziej się nienawidzimy? Naukowcy znaleźli odpowiedź
-
15:26
Nie będzie tramwaju z Cichego Kącika na Azory. "Projekt przechodzi do historii"
-
15:07
Była usterka na kolei, są opóźnienia w kursowaniu pociągów na trasie Słomniki - Miechów
-
14:51
"Nowy Pompon". Absurd, który nie starzeje się nigdy
-
14:51
Najnowsze autobusy elektryczne dotarły do Krakowa. Za kilka dni przyjadą też te zasilane wodorem
-
14:24
Wsiądź na rower z Radiem Kraków! Zapraszamy na „Rowerową sobotę”
-
14:16
Człowiek, który lubi swoją pracę, nie przepracuje ani jednego dnia. "To jest mit"
-
13:37
Daria Gosek-Popiołek chce ratować historyczne wyposażenie krakowskich sklepów
-
13:31
Nieposłuszeństwo tematem 18. Festiwalu Conrada w Krakowie
-
13:16
Mężczyźni rzadziej dbają o zdrowie. Profilaktyka wciąż wyzwaniem
-
13:12
Siedem polderów ma ochronić Tarnów przed powodzią. Inwestycja trafiła na listę strategiczną
-
15:05
Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej
-
10:45
Kraków prof. Agnieszki Chłosty-Sikorskiej - Służba zdrowia - odc. 1.
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze