W sobotę i w niedzielę krzeszowicką publiczność bawić będą gwiazdy polskiego kabaretu, wystąpią: Formacja Chatelet oraz kabaret Paranienormalni. Każdy dzień Majówki zakończymy niezwykłym koncertem - w sobotę widowiskiem „A ludzie na mieście mówili…”  w wykonaniu Teatru Rozrywki i zespołu Verso, w niedzielę występem big bandu „Skala pasji” z solistami: Magdaleną Suruło i Jarkiem Wistem, pod dyrekcją Jerzego Suruło - dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej w Krzeszowicach.

Na rynku pojawi się strefa chillout z leżakami i kolorowymi lampkami, w Parku Bogackiego stanowiska z warsztatami plastycznymi, kulinarnymi i sportowymi, a na Placu Targowym ogromne wesołe miasteczko, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą coś dla siebie.

Nie zabraknie oczywiście sztandarowych elementów Majówki, jakimi bez wątpienia są "Śniadanie na trawie" oraz polonez tańczony przez mieszkańców w niedzielne południe.

Majowe święto to również Jarmark Tradycji i Rękodzieła, podczas którego wystawcy z całej Polski prezentują swoje produkty - wyroby z drewna, ręcznie wykonywaną biżuterię, obrazy oraz naturalną żywność. 

Po więcej informacji i szczegółowy program wydarzenia zapraszamy na www.ckiskrzeszowice.pl