„... dla całego świata możesz być nikim, ale dla kogoś możesz być całym światem...”

Mały Książę, Antoine de Saint-Exupéry

Kampania odbywa się pod hasłem „Wewnętrzna Moc - The Inner Power”. Spotkania będą miały charakter otwarty i może w nich wziąć każdy, ale to właśnie panie stanowią grupę docelową projektu. Fundacji chodzi bowiem o przekonanie kobiet, że dojrzałość jest ich ogromnym potencjałem, a nie ograniczeniem, że kobiety – bez względu na miejsce zamieszkania, status materialny, wykształcenie – mogą i powinny spełniać ważne role w społeczeństwie dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu życiowemu, zawodowemu, dzięki energii niezbędnej do podejmowania różnych zadań. Takie spotkania będą więc służyły inspirowaniu pań, prezentowaniu modelu dojrzałej kobiety, będą też ważnym przykładem walki z dyskryminacją ze względu na wiek oraz płeć. Nie mniej ważnym celem akcji jest integracja środowiska kobiecego - siostrzeństwa.

 

Spotkania odbędą się już w najbliższy poniedziałek, wtorek i środę, zawsze o godz. 18.00. Pierwszy przystanek to Muzeum Śląskie w Katowicach, drugi - siedziba Radia Kraków w Krakowie, a trzeci - Gorlickie Centrum Kultury w Gorlicach. Gościem specjalnym wszystkich wydarzeń będzie ambasadorka projektu The Inner Power Grażyna Szapołowska. Jeśli ktoś nie będzie mógł wziąć udziału w którymś ze spotkań osobiście, może skorzystać z udziału online poprzez kanały Fundacji „Serce nie ma zmarszczek” w mediach społecznościowych. W trakcie spotkania jego uczestniczki dowiedzą się m.in., jak budować samoświadomość, jak działać, aby być w zgodzie ze sobą i skąd należy czerpać siłę i moc do działania.

 

Uwolnienie kobiecej energii wymaga przede wszystkim zaufania sobie, uwierzenia we własne możliwości, docenienia swojej wiedzy i doświadczenia, akceptacji własnych słabości i lęków, odwagi do bycia sobą, wybaczenia sobie i miłości do siebie samej. Gdybyśmy z taką troską i oddaniem, jaką wkładamy w dbałość o naszych bliskich, czy to rodzinę, czy przyjaciół, dbały o siebie, nasza energia zaczęłaby kiełkować, rozwijać się, stawać się źródłem naszej wewnętrznej mocy. To jest właśnie sedno projektu „Wewnętrzna Moc – The Inner Power”. Zapraszam wszystkie panie na spotkanie w Katowicach, Krakowie i Gorlicach - razem uwolnimy naszą wewnętrzną moc! –Dorota Goldpoint inicjatorka projektu Wewnętrzna Moc – The Inner Power.

 

O inicjatorce i jej fundacji:

Fundacja „Serce nie ma zmarszczek” powstała z inicjatywy Doroty Goldpoint - projektantki mody, pomysłodawczyni idei i projektu The Inner Power, promującej dojrzałą kobiecość oraz autorki książki „Serce nie ma zmarszczek”. Celem Fundacji jest działalność w zakresie wspierania, promocji i pomocy w rozwoju osobistym i zawodowym kobiet, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet w wieku powyżej 50 lat. Ambasadorkami projektu zostały znane gwiazdy: Grażyna Szapołowska, Alicja Węgorzewska, Katarzyna Grochola, Anna Korcz, Joanna Kurowska, Katarzyna Żak, Jolanta Fraszyńska, Agata Młynarska a ambasadorką honorową – Irena Santor.

 

Fundacja ma stanowić platformę siostrzanej współpracy, dzięki której chce wspierać wszystkie kobiety, a szczególnie te dojrzałe. Celem fundacji jest przedstawienie dojrzałości jako potencjału, a nie jako ograniczenia. Fundacja chce docierać do szerokiej grupy kobiet i pokazywać „zwykłe” kobiety, odkrywać co jest ich siłą i z czego czerpią swoją moc, a także wspierać te, których potencjał i rozwój został z jakiegoś powodu zahamowany.

 

Zgłoszenia na spotkania „Wewnętrzna Moc – The Inner Power” są przyjmowane na stronie www.serceniemazmarszczek.pl. Liczba miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy!