Boisz się, że sztuczna inteligencja odejmie nam pracę? A może chcesz wiedzieć, jak warto zaczynać swoją przygodę z programowaniem w dzisiejszych czasach? Albo zastanawiasz się, od czego zacząć szukać pracy w IT? Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że na SFI będzie mozna znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Zaproszeni prelegenci pomogą zrozumieć najnowsze trendy i zjawiska w branży, a także udzielą rad, jak się rozwijać i osiągać swoje cele.

Na Festiwalu oprócz ogromnej dawki wiedzy znajdziesz także wiele okazji do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Podczas wydarzenia panuje niepowtarzalny klimat i imprezowa atmosfera, co sprzyja tworzeniu nowych relacji biznesowych i zawodowych. Ponadto, czekają na Ciebie emocjonujące konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody!

Wśród prelegentów Studenckiego Festiwalu Informatycznego znaleźli się m.in.:

- Katarzyna Bukowska - profesjonalistka od cyberbezpieczeństwa, która przybliży uczestnikom wydarzenia różne aspekty bezpieczeństwa aplikacji.

- Ciprian Alexandru Pitis - specjalista od projektowania i architektury oprogramowania, zdobywający doświadczenie w topowych firmach takich jak Google, Microsoft, a obecnie Dropbox.

- Sławomir Procelewski - z branżą IT zawodowo związany od dwudziestu lat przybliży zagadnienie etyki w sztucznej inteligencji.

- Jarosław Pałka - perfekcjonista w swojej dziedzinie i autor bloga „geekyprimitives”, który podpowie jak lepiej projektować testy i interpretować ich wyniki.

Wstęp jest darmowy, ale…na warsztaty liczba miejsc jest ograniczona, więc dla tego (i wielu innych powodów) warto śledzić social media, żeby nie przegapić informacji o zapisach. Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy będą mieli okazję zdobyć praktyczne umiejętności oraz wiedzę w konkretnych dziedzinach.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.sfi.pl oraz social media ‘sfikrakow’.