Nie ma nudy w… domu!

Jeśli możecie sobie obecnie pozwolić na luksus niewychodzenia z domu, Nowohuckie Centrum Kultury spieszy z prawdziwie kulturalną pomocą, jeśli dopadłaby Was nuda! Nie tylko serdecznie polecamy standardowe (ale jakże miłe!) domowe aktywności takie jak: nadrabianie zaległych lektur, długie maratony filmowe (z pyszną herbatą i mruczącym kotem), ogrywanie bliskich w planszówki, ale również nasze kolorowanki, https://nck.krakow.pl/nie-ma-nudy-w-domu-2/ wirtualne spacery po wystawach NCK, czy też spektakle i koncerty online – przypominające wydarzenia, które odbyły się na Scenie NCK.

W tym tygodniu zobaczcie także:

CZTERY LEKCJE TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO ONLINE

Zapraszamy serdecznie na cztery lekcje tańca współczesnego, które przeprowadzone zostaną online na Facebooku Krakowskiego Centrum Choreograficznego, przez Monikę Węgrzynowicz i Martę Wołowiec.

Monika Węgrzynowicz i Marta Wołowiec to tancerki związane z Krakowskim Centrum Choreograficznym. Od kilku lat współpracują artystycznie, wykonując i współtworząc spektakle takie jak: “spectral layers of movement”, “Kobiety Wyspiańskiego” i “Naturgemälde”. W latach 2014-2019 wraz z Agatą Moląg działały w obrębie kolektywu Grupa Wokół Centrum. Wcześniej, tancerki Krakowskiego Teatru Tańca. Tańczyły razem w kilkunastu spektaklach, na scenie spotkały się “chyba ze sto razy”. Na zmianę prowadzą lekcje tańca współczesnego dla dorosłych – Pracowni, razem tworzą program grupy i stale wymieniają się spostrzeżeniami, czemu należy poświęcić czas. Choć pracują ze sobą już długo, to lekcje poniedziałkowe i środowe nigdy nie są takie same.

Zajęcia nie będą dostępne po zakończeniu transmisji.

17, 22, 24, 29 czerwca (środa, poniedziałek, środa, poniedziałek), g. 20:00-21:00

 

KLUB SUPER MAMA: zajęcia umuzykalniające cz. IV

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie Klubu Super Mama online!

Niezastąpiona Ewa Wicher zaprasza do wspólnych zabaw muzyczno-ruchowych. Dzięki ćwiczeniom najmłodsi rozwijają muzykalność i poczucie rytmu, uczestniczą w swoistej „kąpieli muzycznej”. Pora na zajęcia!

Miłego śpiewania!

(wtorek, 16 czerwca 2020 r., g. 10.00)

 

Trzecia lekcja AKROBATYKI

Środek tygodnia pracy i nauki? Najwyższa pora na trochę ruchu!

Nasz instruktor Łukasz Buczek przygotował film instruktażowy z trzecim zestawem ćwiczeń, które pomogą Wam nie wyjść z akrobatycznej wprawy. Potrzebujecie trochę miejsca, wygodny sportowy strój i… zaczynamy trening!

(środa, 17 czerwca 2020 r., g. 10.00)

 

Sprawdźcie też koniecznie nasze inne propozycje, które pomogą Wam nie dopuścić do nudy w domu!

Oczywiście wszystko - w przestrzeni wirtualnej!

facebook.com/NCKnh

Oczywiście - wstęp wolny!