Traktując z najwyższą powagą kwestie zdrowia i bezpieczeństwa naszych Wystawców, Uczestników i Pracowników, w obliczu rosnącego zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem SARS-Cov-2, podjęliśmy decyzję o rezygnacji z przeprowadzania Kongresu Invest Cuffs w terminie 27-28 marca 2020 roku. Taka decyzja spowodowana jest stale pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną na terenie Polski, związaną z narastającą liczbą zakażeń koronawirusem SARS-Cov-2, jak również jednoznacznymi zaleceniami i rekomendacjami organów państwowych.

W chwili obecnej wszystkie siły i działania pracowników Fundacji  Invest Cuffs skierowane zostaną na prace związane z realizacją kolejnej edycji Kongresu, w roku 2021.

Zakupione przez Państwa bilety STANDARD, LITE oraz VIP za pośrednictwem serwisu bilety24.pl, zachowują ważność na Kongres Invest Cuffs 2021. W przypadku chęci zwrotu biletu prosimy o kontakt z serwisem bilety24.pl. Zwrotu można dokonać do 27 marca 2020 r.

Wszystkich Państwa zapraszamy na kolejną edycję Kongresu Invest Cuffs, która odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia 2021 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Zapraszamy również na Konferencję, którą Fundacja Invest Cuffs współorganizować będzie ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 20-21 listopada 2020 r. Szczegóły będziemy publikować niebawem.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że w dniach 27-28 marca 2020 r. przeprowadzimy spotkania online z wybranymi Prelegentami Kongresu Invest Cuffs 2020, za pośrednictwem Comparic24.tv oraz kanałów w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/c/Comparic24TV oraz http://www.youtube.com/c/InvestCuffs.

Już teraz zachęcamy Państwa do subskrypcji naszych kanałów. Ponadto na kanale http://www.youtube.com/c/InvestCuffs co 2 dni będziemy publikować archiwalne prelekcje z poprzednich edycji Kongresu Invest Cuffs.

 

 

 

 

Wydarzenie adresowane jest do osób inwestujących na rynkach akcji, walut, surowców, indeksów, kryptowalut, nieruchomości, crowdfundingu oraz sztuki. Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania 50 godzin wykładów prowadzonych przez 80 prelegentów.

Invest Cuffs to również szereg debat, spotkań i okazji do networkingu dla przedstawicieli branży inwestycyjnej. Spotkaniom i owocnemu networkingowi służy zamknięta strefa VIP, w której można spokojnie porozmawiać przy filiżance kawy lub lampce wina.

Wydarzenie jest skierowane do każdego, kto chce dowiedzieć się jak inwestować swoje oszczędności w 2020 r., niezależnie czy dysponuje kwotą 10 tys., 100 tys. czy 1 mln zł. Akcje, obligacje, waluty, złoto a może nieruchomości?

6 powodów dlaczego warto zostać uczestnikiem Invest Cuffs 2020:

1. Uzyskasz wiedzę merytoryczną o podstawach inwestowania na rynku akcji, walut, złota oraz nieruchomości. Zaawansowani inwestorzy poznają bardziej skomplikowane strategie inwestycyjne.

2. Poznasz najświeższe informacje rynkowe.

3. Wysłuchasz ponad 60 mówców – praktyków rynkowych, analityków, ekspertów branżowych, którzy przekażą praktyczną wiedzę.

4. Kilka tysięcy uczestników, osoby decyzyjne w firmach inwestycyjnych, bankach, domach maklerskich, instytucjach finansowych, funduszach inwestycyjnych to okazja do networkingu i wymiany doświadczeń.

5. Poznasz strategie inwestowania, z których codziennie korzystają nasi Prelegenci.

6. Na targach będziesz miał okazję do porozmawiania z przedstawicielami firm inwestycyjnych z Polski i zagranicy.

Więcej o wydarzeniu: https://investcuffs.pl/

 

Fotografia: piotrszalanski.pl