Koncerty kameralne w wykonaniu wspaniałej Capelli Cracoviensis będą się odbywały co tydzień i co tydzień, w każdą niedzielę o 18:00 będziemy Państwa zapraszać do słuchania, jak zapowiada dyrektor Capelli Jan Tomasz Adamus:

W czasach „krótkich wiadomości tekstowych” proponujemy Państwu „krótkie wiadomości muzyczne”. Zaczęliśmy od Bacha i z coraz większą intensywnością praktykować będziemy repertuar, którego czas właśnie nadszedł. Artur Schopenhauer uważał, że „na świecie mamy do wyboru albo samotność, albo pospolitość”, ale obecnie - dzięki internetowi - wyrafinowanie może być powszechne, o ile tylko tego pragniemy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji online i na żywo, gdy tylko będzie to możliwe.

W najbliższą niedzielę o 18:00 Mariusz Grochowski zagra Sonata na altówkę solo op. 25 nr 1 Paula Hindemitha. 

Koncerty powstają i są transmitowane z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

Zapraszamy niezmiennie do śledzenia naszego serialu „Zamknięci w teatrze”, reżyseruje i pisze Jakub Roszkowski.  W ostatnim odcinku trochę zwierzeń odautorskich, jak to jest pisać scenariusz do serialu, w którym bohaterowie nie mogą mieć między sobą interakcji, bo siedzą zamknięci w osobnych pomieszczeniach. Nowością jest animacja według rysunków naszego uzdolnionego aktora Rafała Szumery, montaż i zdjęcia - Paweł Penarski. Następny odcinek już w sobotę 25 kwietnia o 20:00 https://www.facebook.com/TeatrSlowackiego/videos/242480626870273/

Jeśli chcesz wesprzeć produkcję serialu zapraszamy na https://zrzutka.pl/w8c4fj