Zadaniem słuchacza biorącego udział w konkursie jest samodzielne napisanie krótkiej rymowanki lub wierszyka, który zawiera hasło „Posprzątaj z nami Małopolskę”, a następnie przesłanie go za pośrednictwem e-maila na adres: [email protected] w wyznaczonym przez prowadzącego terminie.

Spośród nadesłanych przez słuchaczy utworów jury radiowe wybierze maksymalnie 2 najlepsze, a prowadzący w każdym dniu konkursu, przed godz. 9.00, ogłoszą werdykt. Wymienione przez prowadzących program wygrane osoby otrzymają w nagrodę zestawy gadżetów Eko Małopolska, a o wygranej zostaną poinformowane za pośrednictwem e-maila.

Nagrody można odebrać osobiście w siedzibie Radia Kraków (al. Słowackiego 22 w Krakowie) od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00. 

Udział w konkursie oznacza akceptację zasad opisanych powyżej oraz Ramowego regulaminu konkursów organizowanych przez Radio Kraków S.A. (dostępny tutaj: https://www.radiokrakow.pl/regulaminkonkursow).

Konkurs nawiązuje do akcji Województwa Małopolskiego „Posprzątaj z nami Małopolskę”, o której więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Fundatorem nagród w konkursie jest Województwo Małopolskie.