Reneé Rapp cieszy się niezwykle dobrą passą – ostatnio zdobyła 2 nominacje do MTV VMA, w tym w kategorii Najlepszy nowy artysta. Niedawno dołączyła do programu Spotify RADAR, który od 2020 roku wspiera nowe talenty. Artystka nagrała także ekskluzywny program dla Apple Music zatytułowany „Angel Hour”, w ramach którego w sześciu odcinkach opowie o procesie tworzenia albumu „Snow Angel”. Reneé Rapp rozpoczęła promocję albumu „Snow Angel” singlem o tym samym tytule.

Następnie podzieliła się otwierającym album „Talk Too Much”. Inne warte uwagi piosenki to na przykład „The Wedding Song” czy „23” (prawdziwy wyciskacz łez!). Większość płyty – w tym tytułowy „Snow Angel” – to produkcja Alexadra 23 (Olivia Rodrigo, Tate McRae). Producent po raz pierwszy współpracował z artystką przy „Bruises”, skupiającym się na cenie, jaką płacimy za udawanie odwagi. Wydany w lutym singiel znalazł się na rozszerzonej edycji EP-ki „Everything To Everyone”, będącej kulminacją przełomowego w twórczości artystki 2022 roku.

Niedawno Rapp dała pełen emocji występ w ramach The Today Show’s Summer Concert Series. Obecnie przygotowuje się do jesiennej trasy Snow Hard Feelings Tour. W ciągu pierwszego dnia sprzedaży artystka sprzedała 65 tys. biletów w samej Ameryce Północnej. W lutym 2024 powróci do Europy.


Lista utworów:

1. Talk Too Much
2. I Hate Boston
3. Poison Poison
4. Gemini Moon
5. Snow Angel
6. So What Now
7. The Wedding Song
8. Pretty Girls
9. Tummy Hurts
10. I Wish  
11. Willow
12. 23