Premiera singla dzisiaj w Muzycznej Zmianie po 14:30
Są głosy, które nie krzyczą — a jednak przebijają się przez każdy mur.
Są melodie, które nie gonią za trendami — a mimo to zostają w sercu na zawsze.
Magda Luba stawia na autentyczność — i to jest jej największa broń.
Przed nami opowieść pisana dźwiękiem, światłem, nieśmiałym uśmiechem i odwagą.
Będziemy przy niej. Słuchając. Czując. Czekając na więcej.
- A
- A
- A
Premiera: Magda Luba - Z Tobą
Świat muzyki to nie tylko wielkie sceny i światła fleszy — to także te ciche momenty, kiedy ktoś, mając w rękach tylko własny głos i odwagę, decyduje się wyjść na środek. Magda Luba właśnie zaczyna swoją drogę. Bez marketingowych trików, bez nadęcia. Tylko ona, jej emocje i muzyka, która ma moc zostać z nami na dłużej. Magda Luba pochodzi z południa Polski, z malowniczego Podbeskidzia. Z miejsca, w którym żyje i tworzy, rozciąga się niecodzienny widok na Beskidy. Spokój, wschody, zachody słońca, powiew wiatru, miłostki i pola pełne kwiatów. To tam najlepiej wybrzmiewa twórczość prezentowana przez artystkę. Debiutująca Magda Luba zabiera nas do świata pełnego delikatności i czułości, nie zawsze szczęśliwego, ale dającego nadzieję na lepsze jutro. Jej twórczość jest wyrazem tęsknoty i optymizmu, których tłem są piękne pejzaże z rodzinnego regionu. Dziś rozmawiamy z Magdą o jej początkach, marzeniach i planach, które dopiero nabierają rozpędu.
Autor:
Tomasz Buszewski
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
09:40
Dlaczego każdy inaczej odczuwa ból? Korepetycje z edukacji zdrowotnej. Lekcja 35
-
09:37
Przez lata stał pusty. Dawny szpital koło Zakliczyna wraca do życia
-
09:26
Wypadek z udziałem autobusu szkolnego w Grybowie. Jedna osoba ranna
-
09:17
Kolejny protest przeciwko S7. Będą utrudnienia na trasie przemarszu w Krakowie
-
09:08
Siatkarska "nowa" reprezentacja wygrała w Chinach
-
09:03
Trudny dzień na drogach Małopolski. A4 już odblokowana, ale są też inne utrudnienia
-
08:52
Internet tonie w sztucznym szumie. Eksperci ostrzegają przed slopagandą
-
08:48
O motywacji do ruchu krakowian, słów kilka
-
08:15
Daria Gosek-Popiołek (Lewica): Chcę obniżyć ceny biletów i zwiększyć zasób mieszkań w Krakowie
-
07:58
Właściciele nieruchomości powinni się pospieszyć. Ostatnie konsultacje planu ogólnego dla Tarnowa
-
07:35
Zegar Kossaków wróci do ich dawnego domu – przyszłego muzeum
-
07:14
Kolej wraca na trasę Nowy Sącz–Marcinkowice. PKP apeluje do kierowców
-
07:00
Prezent na Dzień Ojca last minute – co wybrać, żeby wyglądało na przemyślany wybór?
-
06:52
Spacerowicz znalazł skorodowany granat w lesie w Kozińcu
-
06:29
Pogoda nie rozpieści nas w środę. Burze na południu regionu, deszcz w całej Małopolsce
-
06:03
Koniec koncesji na A4 coraz bliżej. Stalexport jednak nie zniknie
-
21:41
Dentysta w szkole. W Oświęcimiu uruchomiono gabinet dla dzieci
-
19:31
Andrzej Bargiel i kolejne historyczne wyzwanie: Nanga Parbat Ski Challenge
-
19:21
Murale, ogród solarny i warsztaty. Balin i Kąty z grantami od ZGOK
-
18:22
Przedterminowe wybory w Krakowie. Dlaczego kandydatów może być rekordowo dużo?
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze