Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Eels powraca z nowym osobistym krążkiem "Eels Time"

  • Tomasz Buszewski
  • date_range Poniedziałek, 2024.06.24 10:53 ( Edytowany Poniedziałek, 2024.06.24 10:57 )
Wiadomość o albumie jest następstwem pracowitego 2023 roku dla Eels, w którym w końcu wyruszyli w długo oczekiwaną trasę koncertową „Lockdown Hurricane” po Europie i Ameryce Północnej i zakończyli rok świętując ponad trzy dekady istnienia grupy wydaniem drugiego albumu kompilacyjnego „Eels So Good: Essential Eels, Vol.2” oraz zupełnie nowym utworem "Christmas, Why You Gotta Do Me Like This". Nagrany między Los Feliz w Kalifornii i Dublinem w Irlandii, „Eels Time!” składa się z dwunastu nowych utworów i jednych z najbardziej introspektywnych i osobistych materiałów E w ostatnich latach, a także zawiera współpracę z amerykańskim muzykiem i aktorem Tysonem Ritterem.

Zespół Eels ma za sobą jedną z najbardziej konsekwentnie docenianych karier muzycznych. Eels, nieustannie zmieniający się projekt głównego wokalisty / autora tekstów E (Mark Oliver Everett), wydał 14 albumów studyjnych od czasu ich debiutu w 1996 roku, „Beautiful Freak.” W 2008 roku E opublikował swoją wysoko ocenianą książkę „Things theGrandchildren Should Know” i wystąpił w wielokrotnie nagradzanym filmie dokumentalnym "Parallel Worlds”, „Parallel Lives „o poszukiwaniu zrozumienia swojego ojca fizyka kwantowego, Hugh Everetta III.

Lista utworów:

1. Time
2. We Won’t See Her Like Again
3. Goldy
4. Sweet Smile
5. Haunted Hero
6. If I’m Gonna Go Anywhere
7. And You Run
8. Lay With The Lambs
9. Song For You Know Who
10. I Can’t Believe It’s True
11. On The Bridge
12. Let’s Be Lucky

Autor:
Tomasz Buszewski

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię