21-letni Bissett doprowadził do perfekcji sztukę zmieniania złamanego serca w radosne alt-popowe piosenki. Dotąd zgromadził już ponad 485 mln streamów i koncertował z takimi artystami jak Claire Rosinkranz, Lauv, Valley, ROLE MODEL i The Greeting Committee.

13 października Aidan wyruszy w pierwszą solową trasę Supernova Tour po Ameryce Północnej. Trasa jest już prawie w całości wyprzedana. W ramach supportu wystąpi Anna Shoemaker. W grudniu artysta zawita w nasze strony podczas brytyjsko-europejskiej części trasy.

Aidan dopiero się rozkręca, ale już ma na koncie wiele pozytywnych recenzji – m.in. singla „Sick”, który znalazł się na nowej EP-ce. Jak zauważył Ones To Watch: „Bissett otwiera się w niewymuszony sposób. Przypomina wczesnego Juliana Casablancasa, łącząc indie rockowy urok The Strokes z własną, rozgorączkowaną osobowością, by stworzyć koktajl kipiący emocjami. Trudno się oprzeć”. Ladygunn chwali go za „przesiąknięte szczerością i wrażliwością pióro, tworzące teksty, które zgłębiają złożoność ludzkich emocji”.Niedawno Bissett szczegółowo opowiedział o ewolucji swojej muzyki w rozmowie z B-Sides. EP-ka „Supernova” ukazuje się dokładnie rok po wydaniu debiutanckiej „I’m Alright if You’re OK”, którą „Atwood Magazine” określił jako „zabawną, ognistą i poruszającą serce”. „Wonderland” nazwał go natomiast „nowicjuszem, którego kochamy i którego trzeba znać – jeśli nie jesteś jednym z 8 milionów fanów, których już posiada”. Przygotujcie się na wyjątkowe przeżycia!

Lista utworów:

1. People Pleaser
2. Wish It Was Me
3. Bloom
4. Out Of My League
5. Sick
6. Ultraviolet
7.  How’s It Gonna End?