Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Koncert Roberta Kasprzyckiego na Letniej Scenie Radia Kraków

Już 18 lipca w ramach wakacyjnego cyklu „Letnia scena Radia Kraków” w Studiu S-5 zagra i zaśpiewa Robert Kasprzycki. Początek koncertu „Robert Kasprzycki Solo Act” o godzinie 17.00, transmisja wydarzenia na antenie Radia Kraków i na www.radiokrakow.pl.

Uwaga: ze względu na pogodę koncert odbędzie się Studiu S-5. W koncercie uczestniczyć może 100 osób, do wejścia uprawniają wejściówki, które rozdawane były w recepcji i na antenie od poniedziałku

W jego muzyce odnaleźć można ślady wielu inspiracji: „Niebo do wynajęcia” było mieszanką flamenco, popu, jazzu, bossanowy i folka, „Światopogląd” – popisem rockowej energii, „Piosenki i Nie” – znakomitym nawiązaniem do tradycji klasycznej ballady, „Cztery” zaś połączeniem poetyckiej i rockowej wrażliwości – zresztą to właśnie wielojęzyczność i szerokie spektrum zainteresowań określają jego styl muzyczny i tworzą dla tekstów smakowitą oprawę.

Prawdziwą moc Roberta Kasprzyckiego oddają jednak koncerty, których Muzyk na swoim koncie ma już ponad 1500 – to w kontakcie z publicznością Kasprzycki najpełniej emanuje charyzmą, a niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy. Kasprzycki zawsze gra na sto procent, a melanż słownej woltyżerki, muzycznych żartów, inteligentnych prowokacji, zabaw z publicznością i solidnego grania, sprawiają, że jego koncerty stają się naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

Koncert poprowadzi śpiewająca autorka i kompozytorka, artystka kabaretowa i dziennikarka Radia Kraków – Basia Stępniak - Wilk.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w recepcji Radia Kraków. Liczba miejsc ograniczona (koncert odbywa się w reżimie sanitarnym)

Kto? – Robert Kasprzycki
Kiedy? – 18 Lipca, godz. 17.00
Gdzie? – Studio im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków.

Serdecznie zapraszamy!


Adres

Źródło: Radio Kraków
Autor:
Radio Kraków

Opracowanie:
Wioleta Rapacz

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię