Uwaga: ze względu na pogodę koncert odbędzie się Studiu S-5. W koncercie uczestniczyć może 100 osób, do wejścia uprawniają wejściówki, które rozdawane były w recepcji i na antenie od poniedziałku

W jego muzyce odnaleźć można ślady wielu inspiracji: „Niebo do wynajęcia” było mieszanką flamenco, popu, jazzu, bossanowy i folka, „Światopogląd” – popisem rockowej energii, „Piosenki i Nie” – znakomitym nawiązaniem do tradycji klasycznej ballady, „Cztery” zaś połączeniem poetyckiej i rockowej wrażliwości – zresztą to właśnie wielojęzyczność i szerokie spektrum zainteresowań określają jego styl muzyczny i tworzą dla tekstów smakowitą oprawę.

Prawdziwą moc Roberta Kasprzyckiego oddają jednak koncerty, których Muzyk na swoim koncie ma już ponad 1500 – to w kontakcie z publicznością Kasprzycki najpełniej emanuje charyzmą, a niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy. Kasprzycki zawsze gra na sto procent, a melanż słownej woltyżerki, muzycznych żartów, inteligentnych prowokacji, zabaw z publicznością i solidnego grania, sprawiają, że jego koncerty stają się naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

Koncert poprowadzi śpiewająca autorka i kompozytorka, artystka kabaretowa i dziennikarka Radia Kraków – Basia Stępniak - Wilk.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w recepcji Radia Kraków. Liczba miejsc ograniczona (koncert odbywa się w reżimie sanitarnym)

Kto? – Robert Kasprzycki
Kiedy? – 18 Lipca, godz. 17.00
Gdzie? – Studio im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków.

Serdecznie zapraszamy!