- A
- A
- A
Artur Więcek: To jest film o miłości!
Artur "Baron" Więcek zakończył zdjęcia do swojego najnowszego filmu "Prawdziwe życie aniołów". Scenariusz oparty został na osobistych doświadczeniach Krzysztofa Globisza, który 6 lat temu przeszedł udar. Aktor wciąż jeszcze walczy o powrót do pełni sił, a pomaga mu tym żona Agnieszka. Jak mówi reżyser filmu: To jest film o miłości, o tym związku, nie o chorobie. Choroba oczywiście jest, ale my skupiamy się na tej niezwykle mocnej więzi, bez której człowiek z choroby tego typu by nie wyszedł. To, że Krzysztof dzisiaj gra w filmie, gra w teatrze, jest szczęśliwy - czasami mam nawet wrażenie, że jest bardziej szczęśliwy teraz, niż był kiedyś - to absolutnie zasługa kobiety, z którą jest i z którą żyje. To jest mega sprawa. W rolę Agnieszki wcieliła się Kinga Preis. W filmie zobaczymy także Jerzego Trelę, Michała Majnicza i Jana Frycza. Premiera planowana jest na jesień 2021 roku.Na planie filmu "Prawdziwe życie aniołów"
Fot. fotohuta.pl
Fot. fotohuta.pl
Artur Więcek i Jerzy Trela, fot. fotohuta.pl
Kinga Preis i Krzysztof Globisz, fot. P. Skotarski
Michał Majnicz, fot. fotohuta.pl
Artur "Baron" Więcek", reżyser
Jerzy Trela i Michał Majnicz, fot. fotohuta.pl
Fot. fotohuta.pl
Fot. fotohuta.pl
Fot. fotohuta.pl
Fot. fotohuta.pl
Fot. fotohuta.pl
Fot. fotohuta.pl
Fot. fotohuta.pl
Fot. fotohuta.pl
Fot. fotohuta.pl
Fot. fotohuta.pl
Fot. fotohuta.pl
Fot. fotohuta.pl
Krzysztof Globisz i Jan Frycz, fot. fotohuta.pl
Fot. fotohuta.pl
fot. fotohuta.pl
Fot. P. Skotarski
crop_free
1
/ 23
Znany i ceniony aktor Adam (w tej roli Krzysztof Globisz), przechodzi nagły i rozległy udar. Traci zdrowie i niezbędne do wykonywania swojego zawodu narzędzie – mowę. Pomimo niedającej nadziei diagnozy Agnieszka – żona Adama (Kinga Preis) z uporem i determinacją walczy o jego powrót do zdrowia i na scenę. Czy rodzina i przyjaciele zmotywują Adama, by podjął wyzwanie i wydostał się z krainy między jawą a snem, do której trafił w czasie choroby? Czy Adam wyjdzie z afazji i wróci do swojego życia przed udarem, kiedy był cenionym aktorem i uwielbianym przez studentów pedagogiem? Co tak naprawdę okaże się najważniejsze? (opis producenta)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
08:02
W roku szkolnym 2026/207 nowa podstawa programowa i zakaz korzystania ze smartfonów
-
07:39
145 wykroczeń podczas nocnych kontroli w centrum Krakowa
-
07:16
Zostań klasyfikatorem grzybów. Specjalistyczny kurs w Słopnicach
-
07:01
Koniec wakacji, zmiany w komunikacji miejskiej. Co z trasą do Mistrzejowic?
-
06:33
Chłodny i pochmurny wtorek w Małopolsce. Miejscami popada
-
06:02
Dziś wieczorem „Godzina ciszy na Solnej” w hołdzie dla ofiar wypadku
-
20:56
Konflikt wokół Morskiego Oka ma ciąg dalszy. Starosta idzie do prokuratury
-
19:44
Dwóch zatrzymanych po śmiertelnym pobiciu w Nowej Hucie. Policja ustala ich rolę
-
18:52
Magdalena Warejko dyrektorką Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
-
18:30
„Szybko, ale bezpiecznie” to mit. Brawura za kierownicą zaczyna się dużo wcześniej niż w chwili wypadku
-
18:08
Brutalne pobicie i śmierć kibica w Nowej Hucie. Są wyniki sekcji zwłok
-
17:50
Nowe prawa turystów. Łatwiej będzie zrezygnować z wycieczki bez kosztów
-
17:47
Nie żyje Ignacy Karpowicz. Laureat Paszportu "Polityki" miał 50 lat
-
17:30
„Może dojść do odwetu”. Były policjant ostrzega po zabójstwie w Krakowie
-
16:58
Utrudnienia na lotniskach w Balicach i Pyrzowicach. Cessnę eskortowały czeskie myśliwce
-
15:52
35 lat niepodległości Ukrainy. Czy Polska wie, czego chce od relacji z Kijowem?
-
13:30
Niezadowolenie rośnie, cła uderzają w portfele. Co dzieje się w USA przed połówkowymi wyborami?
-
13:18
Kraków prof. Agnieszki Chłosty-Sikorskiej - Służba zdrowia - odc. 10. - Na sygnale przez Kraków. Historia krakowskiego Pogotowia Ratunkowego