Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Wójt Skrzyszowa Marcin Kiwior kandydatem na prezydenta Tarnowa?

Nazwisko Marcina Kiwiora pojawia się w internetowych rankingach i sondażach. Wójt Skrzyszowa zyskuje w nich też spore poparcie. On sam jednak w rozmowie z Radiem Kraków deklaruje, że chce kandydować jednak nie na prezydenta, ale na wójta.

fot: Paweł Topolski, archiwum RK

Posłuchaj co mówi wójt Skrzyszowa, Marcin Kiwior

- Ja na ten moment jestem zadeklarowany, żeby startować w Skrzyszowie. Widziałem te rankingi. Miałem od kilku do kilkudziesięciu procent. Jednak nie. Jestem zadeklarowany do Skrzyszowa. Tu chciałbym to dalej rozwijać. Nie ukrywam jednak, że to miłe, iż mieszkańcy, przedsiębiorcy i społecznicy z Tarnowa doceniają to, co u nas w gminie się dzieje - mówi Marcin Kiwior.

Marcin Kiwior od 2010 roku jest wójtem Skrzyszowa.

https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/tarnow/ciezkowice-maja-juz-sciezke-w-koronach-drzew-teraz-planuja-wybudowac-wieze-widokowa/

Autor:
Agnieszka Wrońska-Bęben

Opracowanie:
Krzysztof Orski

Wyślij opinię na temat artykułu


Zobacz także

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię