Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

W Tarnowie trwa zbiórka darów, które trafią do Ukraińców walczących na froncie

  • Marcin Golec
  • date_range Niedziela, 2022.10.23 10:52 ( Edytowany Niedziela, 2022.10.23 10:58 )
To pokłosie spotkania prezydenta Tarnowa, Romana Ciepieli z przewodniczącym Rady Miejskiej Tarnopola, Igorem Hirchakiem. Podczas rozmów przewodniczący poprosił o pomoc w formie przekazania ciepłych śpiworów.

fot: Pixabay

Nawet taka drobna pomoc jest istotna dla walczącej Ukrainy. Z pewnością w wielu naszych domach są używane, ale w dobrym stanie śpiwory, które można przekazać w darze. Może znajdą się też tacy, którzy kupią nowe śpiwory i przyniosą.

Aktualnie zebrano w Tarnowie około 130 śpiworów, ale potrzeba o wiele więcej. Śpiwory  można przynosić do Wydziału Bezpieczeństwa Publicznego, który znajduje się w budynku Straży Miejskiej przy ulicy Nadbrzeżnej Dolnej 7.

Tematy:
Autor:
Marcin Golec

Opracowanie:
Beata Penderecka

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię