Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Tarnowska policja uderza w narkobiznes. ZDJĘCIA

  • Tarnów
  • date_range Wtorek, 2013.02.05 09:11 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:11 )
Tarnowscy policjanci przejęli 2,5 kilograma narkotyków o wartości 75 tysięcy złotych. Zatrzymali trzech podejrzanych.

źródło: policjaPo likwidacji dużej plantacji konopi indyjskich i przejęciu 3 kilogramów marihuany, policjanci z Wydziału Kryminalnego znowu uderzyli w lokalny narkobiznes. Podczas zasadzki zatrzymali trzy osoby. 39-latek i 27-latek oraz 21-letnia kobieta podejrzani są o dystrybucję narkotyków na terenie Tarnowa.

fot. policja
W samochodzie, którym podróżowali, policjanci znaleźli 1,5 kilograma amfetaminy i kilogram marihuany, warte na czarnym rynku 75 tysięcy złotych. W nadzorowanym przez Prokuraturę Rejonową śledztwie sprawcy usłyszeli zarzuty uczestniczenia w obrocie znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Grozi im do 12 lat więzienia. Mężczyźni trafili do tymczasowego aresztu, na 3 miesiące, zaś 21-latka została objęta policyjnym dozorem.
Samochód kierowany przez 21-latkę, został zatrzymany wieczorem, w zorganizowanej w podtarnowskim Komorowie zasadzce. W przewożonym podręcznym plecaku, policjanci 1,5 kilograma amfetaminy z której można by przygotować co najmniej 1,5 tysiąca pojedynczych porcji. Kolejnych tysiąc powstać mogło z leżącego w torbie kilograma marihuany.

fot. policja
Kryminalni ustalili, że zatrzymani od dłuższego czasu uczestniczyli w obrocie narkotyków, zaopatrując w nie tarnowskich dilerów. Podczas przeszukania mieszkani 39-latka policjanci znaleźli kilogram tzw. wypełniacza, substancji służącej do zwiększania masy przeznaczonej na handel amfetaminy.
(Joanna Gąska)
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

862193

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię