Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Tarnów: Pomagają kierowcom w parkowaniu przez telefon

  • Tarnów
  • date_range Czwartek, 2013.06.13 08:17 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:32 )
Parkowanie przez komórkę nie musi być trudne - na tarnowskich ulicach pojawili się konsultanci firmy Pango, którzy instruują jak skorzystać ze specjalnego systemu. Przypomnijmy, tarnowscy kierowcy już od miesiąca nie musza kupować kart parkingowych.


Tarnowianie od miesiąca mogą już płacić za parkowanie przez telefon komórkowy, ale nie wszyscy jeszcze wiedzą jak to zrobić. Parking można opłacić za pomocą aplikacji mobilnej, SMS-ów, a nawet telefonu stacjonarnego. Wcześniej jednak trzeba zarejestrować się na stronie internetowej Pango.pl. Ci, którzy chcieliby skorzystać z pomocy przy zalogowaniu, mają teraz taką okazję, na skrzyżowaniu ulicy Wałowej z Krakowską stanęło specjalne stoisko, gdzie jest taka możliwość.

Z konsultacji dotyczących parkowania przez komórkę będzie można jeszcze skorzystać do soboty. Stoisko będzie czynne w godzinach od od 11.00 do 17.00, natomiast w sobotę od 9.00 do 13.00.

( Agnieszka Bednarz /dw)


Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię