Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Postrzelił się podczas nielegalnego polowania

  • Tarnów
  • date_range Środa, 2012.08.29 21:02 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:02 )
Kłusownicy z Dąbrowy Tarnowskiej teraz będą tłumaczyć sie przed prokuratorem.

fot. ww.dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl

Dwaj bracia z Dąbrowy Tarnowskiej usłyszeli zarzuty kłusownictwa i nielegalnego posiadania broni. Wpadli bo jeden z nich postrzelił się w nogę podczas nielegalnego polowania na zające.
Z raną postrzałową został przywieziony przez brata do stacji pogotowia mówi Elżbieta Pootczek Bara rzecznik tarnowskiej prokuratury - " Lekarz udzielający mu pomocy ustalając okoliczności spowodowania mu tej rany, podjął wątpliwości co do legalności działań poszkodowanego, powiadomił o sprawie policję"

Policja przeszukała ich mieszkanie i znalazła tam broń palna własnej produkcji. Jak ustalili funkcjonariusze bracia kłusowali od ok. półtora roku i ustrzelili w tym czasie ponad 80 zajęcy i bażantów. Jeden z nich usłyszał już zarzuty kłusownictwa i posiadania broni.

(Agnieszka Wrońska)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię