- Te autobusy będą się zatrzymywać na każdym przystanku od Ryglic do Tarnowa, czyli i w Ryglicach, i w Szynwałdzie, w Zalasowej, Skrzyszowie i w Tarnowie. De facto z tych linii, które będziemy dofinansowywać, bo dopłacamy do tego ok. 400 tys.zł, będą również korzystać mieszkańcy Skrzyszowa i Tarnowa/
Linia kursująca na tej trasie oznaczona będzie symbolem A46 , pierwszy kurs ruszy jutro o 7.54, bilety kupić można przez specjalną aplikację Małopolskich Linii Dowozowych. Rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej gminy Ryglice .
- A
- A
- A
Od poniedziałku autobusem Linii Dowozowych dojedziemy z Tarnowa do Ryglic
Od poniedziałku wreszcie maja ruszyć pierwsze kursy Małopolskich Linii Dowozowych na trasie Tarnów - Ryglice. Gmina bardzo czekała na te połączenia, które maja ułatwić mieszkańcom podróżowanie do Tarnowa. Na tej trasie będzie 6 kursów Małopolskich Linii Dowozowych w dni powszednie, 4 kursy w sobotę i 3 kursy w niedzielę. Szczególnie ważne są te weekendowe kursy, bo do tej pory mieszkańcy tej gminy w weekend mieli trudności, by dostać się autobusem do Tarnowa. Autobusy ruszać będą z rynku w Ryglicach i skorzystać z nich będą mogli także mieszkańcy innych gmin - mówi Paweł Austyn burmistrz Ryglic:Komentarze (0)
Brak komentarzy
Zobacz także
Najnowsze
-
20:43
Taka gmina! Gródek nad Dunajcem buduje nowe atrakcje
-
19:57
Proces mężczyzny z Rabki, podejrzanego o próbę gwałtu na 13-latce, rozpocznie się za kilka tygodni
-
19:26
Wypadek na budowie przy placu Imbramowskim. Na pracownika spadły cegły, jest w ciężkim stanie
-
18:48
Dron spadł na teren oczyszczalni ścieków w Nowej Wsi. Skąd tam się wziął?
-
18:14
Nowe rondo w Jazowsku otwarte dla kierowców. Inwestycja zwiększy bezpieczeństwo i płynność ruchu
-
18:10
Budowa ronda w Tylmanowej
-
18:06
Czy w Tarnowie powstanie spopielarnia zwłok? Przedsiębiorca chce zbudować obiekt w Mościcach
-
17:18
Rzeczy, których potrzebuje współczesny przedsiębiorca od nowoczesnego księgowego
-
17:03
Rekonstrukcja kościoła pw. św. Heleny w Nowym Sączu
-
17:00
Tarnów bez obwodnicy. Co poszło nie tak w rozmowie z mieszkańcami?
-
16:47
Estakada na trasie S7 w Mistrzejowicach prawie gotowa. Waży 55 tysięcy ton i ma prawie dwa kilometry
-
16:15
Pendolino do Zakopanego. Pierwszy kurs już w październiku
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze