- W najbliższym czasie - na wiosnę - zaczniemy przygotowanie do sprzedaży kolejnych 20 działek. Ile docelowo będzie tu działek? To zależy od dróg, które będą powstawać na bieżąco. Są plany zmiany zagospodarowania tego terenu. Część skrajną chcemy przekształcić na tereny usługowe, żeby ten teren był kompleksowy i dawał też miejsca pracy - mówi Latocha.

Burmistrz Brzeska podkreśla, że na Pomianowskim Stoku powstaną kolejne drogi, które mają uruchomić sprzedaż kolejnych 20 działek i przy okazji zapewnić alternatywny dojazd do szpitala w Brzesku. Na sprzedaży 18 działek gmina zarobiła prawie 2,5 miliona złotych, ale jak podkreśla burmistrz Tomasz Latocha, gmina wcześniej wydała pieniądze na budowę dróg do tych działek i uzbrojenie terenu.


 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

 

 

 

Bartłomiej Maziarz/ko