Początek meczu Cracovia - Górnik Łęczna o 15.30 . Transmisji z tego meczu można słuchać w specjalnym sportowym kanale Radia Kraków, dostępnym także w smartfonach i tabletach przy użyciu bezpłatnej aplikacji. Informacje jak ją ściągnąć znajdą państwo Aplikacja mobilna Radia Kraków . Na naszej stronie internetowej można także śledzić relację "minuta po minucie", meldunki z boiska także co godzinę w serwisach informacyjnych Radia.

[

]

To już ósma kolejka T'Mobile Ekstraklasy, a "Pasy" do tej pory wygrały tylko raz - 8 sierpnia - z kielecką Koroną, w dodatku po bramce w 90. minucie gry. Kibice Cracovii czekają na kolejne zwycięstwo i liczą na komplet punktów w starciu z Górnikiem Łęczna. Ale jak mówi trener Robert Podoliński w tej lidze nie ma łatwych przeciwników: "nasze miejsce w tabeli pokazuje, że w każdym meczu musimy wychodzić w stu procentach skoncentrowani. Łęczna to zespół, który zawsze gra tak samo. Jest bardzo skoncentrowany i nie wdaje się w wymianę ciosów. Bronią Górnika są szybkie kontry, ale mam nadzieję, że znaleźliśmy sposób aby im się przeciwstawić".

Roberta Podolińskiego martwią kontuzje Boubacara Dialiby i Bartosza Rymaniaka, chociaż ten drugi jest w meczowej osiemnastce. Do szerokiej kadry wrócili też Bartłomiej Dudzic i Krzysztof Nykiel. W meczu z Górnikiem Łęczna nie zagrają też na pewno Sławomir Szeliga i Tomislav Mikulić.

Beniaminek z Łęcznej dobrze sobie radzi w tym sezonie - wygrał dotąd trzy mecze, dwa zremisował i dwa przegrał. Górnik wrócił do krajowej elity po siedmiu latach. W ostatnim ekstraklasowym meczu z Cracovią grał w sezonie 2006/2007. Wyniki, które wtedy padły to 1:0 dla zespołu z Łęcznej i 5:0 dla Cracovii. Warto dodać, że szkoleniowcem beniaminka jest Jurij Szatałow, który od listopada 2010 roku do września 2011 roku prowadził drużynę "Pasów".

Początek meczu na staduionie przy ulicy Kałuży o 15.30.