Po porażce z Fenerbahce koszykarki Wisły Can-Pack Kraków wróciły na ligowe parkiety. W sobotę wybrały się do Bydgoszczy na starcie z tamtejszym Artego. Mecz od początku był niezwykle wyrównany, a żadna ze stron nie była w stanie odskoczyć rywalowi. Pierwszą kwartę minimalnie wygrało Artego (15:14), natomiast w drugiej o jedno oczko (13:12) triumfowały przyjezdne z Krakowa. Dwie kolejne kwarty kończyły się remisami - 20:20 i 15:15. Do rozstrzygnięcia losów tego spotkania potrzebna więc była dogrywka. W niej lepsze okazały się koszykarki Białej Gwiazdy, które wygrały 14:8.

Biała Gwiazda po czterech kwartach i dogrywce wygrała więć 76:70. Najskuteczniejszą zawodniczką Wisły była Meighan Simmons, która zdobyła 20 punktów. Lepsza od niej była tylko rywalka Maurita Reid, która dała swojej drużynie 22 oczka.

Artego Bydgoszcz – Wisła Can-Pack Kraków 70:76 (15:14, 12:13, 20:20, 15:15, 8:14)