Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Wieliczka gospodarzem wyścigów motocyklowych

  • Sport
  • date_range Środa, 2012.08.29 13:13 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:53 )
1 i 2 września na Placu Targowym przy ulicy Pułaskiego w Wieliczce odbędzie się dwudniowa akcja, która połączy szkolenie z zakresu techniki jazdy motocyklem z wyścigiem dla amatorów.

Tak wyglądała akcja MotoAutostrady w Krakowie

T. Kwaśniak

Organizacji legalnych wyścigów motocyklowych dla amatorów podjęło się działające w Krakowie Ogólnopolskie Stowarzyszenie Motocyklistów MotoAutostrada.

Akcja nosi nazwę "Bezpieczeństwo i Rywalizacja". Wiedzą i doświadczeniem, jak bezpiecznie prowadzić motocykl, podzieli się m.in. Artur Wajda, wielokrotny mistrz Polski w wyścigach drogowych i propagator bezpiecznej jazdy na motocyklu.

MotoAutostrada rozpoczęła swoją działalność jako grupa motocyklistów walczących o zmniejszenie opłat dla motocyklistów na autostradach.


Dzięki akcji „Motocyklem bezpieczniej… miedzy samochodami” prowadzonej pod hasłem „Miejsca wystarczy dla wszystkich” - Stowarzyszenie wygrało nagrodę w Konkursie Kampania Społeczna Roku 2011 w Kategorii Inicjatywy Lokalne.
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię