Hokejowe mistrzostwa świata w Tauron Arenie Kraków i play-off tegorocznego sezonu coraz bliżej - walka w hokejowej ekstralidze ndaal bardzo zacięta. Tym razem jednak małopolskie drużyny nie zdobyły choćby jednego punktu.

Hokeiści Comarch Cracovii przegrali z Ciarko Sanok 1:9, pierwszy gol padł już w 29. sekundzie po strzale Mike'a Dantona, a trzy bramki już w pierwszej tercji. Pasy zagrały z piątką nowych zawodników, ale niczym specjalnym nie zachwyciły ustęopując wyraźnie szybkością.

Podhale przegrało z Tychami na własnym lodowisku 2:4, obie bramki dla górali zdobył Damian Kapica, Szarotki walczyły do końca próbując doprowadzić choćby do dogrywki, ale grając już bez bramkarza straciły czwartego gola.

Unia Oświęcim mecz w Jastrzębiu rozpoczęła od gola, ale z prowadzenia cieszyła się zaledwie 15 sekund. Później było już dużo gorzej i JKH wygrało 5:2.W grupie słabszych Orlik pokonał GKS Katowice 7:1 a Naprzód Polonię 6:1.