Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Trener Wisły prosi kibiców o pomoc

  • Sport
  • date_range Piątek, 2012.08.31 05:39 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:54 )
To będzie piłkarski wieczór na stadionie przy Reymonta. W spotkaniu trzeciej kolejki T Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków zagra z Polonia Warszawa. Dla trzech piłkarzy Czarnych Koszul będzie to powrót do Krakowa. W ekipie z Konwiktorskiej wystepuje trzech bardzo dobrze znanych piłkarzy.

www.ekstraklasa.net


To będzie piłkarski wieczór na stadionie przy Reymonta. W spotkaniu trzeciej kolejki T Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków zagra z Polonia Warszawa. Dla trzech piłkarzy Czarnych Koszul będzie to powrót do Krakowa. W ekipie z Konwiktorskiej wystepuje trzech bardzo dobrze w Krakowie znanych piłkarzy: Mariusz Pawełek, Marcin Baszczyński i Adam Kokoszka.
- Zdajemy sobie sprawę  z siły Polonii, dlatego wiemy, że w tym spotkaniu musimy pokonać ich walką i umiejętnościami – powiedział trener Wisły Kraków Michał Probierz na konferencji przedmeczowej. Trener nie ukrywał, że Czarne Koszule są zespołem, który ma bardzo dobry i silny skład. - Kiedy czytam sobie, jaka to Polonia jest słaba, że gra tam zlepek ludzi, to ja proponuję przejrzeć wszystkim kadrę zespołu i zobaczyć, jakich zawodników mają. Oni mają jeden wielki cel – udowodnić panu Wojciechowskiemu, że się mylił. Oni są zmotywowani trzykrotnie. Dla nich jest  to jest idealna sytuacja. Wszyscy ich mają za outsiderów, a to jest zespół, który ma bardzo dobry skład i nie ukrywajmy – jak na polskie warunki jest bardzo silny. Zdajemy sobie sprawę  z siły Polonii, dlatego wiemy, że w spotkaniu musimy pokonać ich walką i umiejętnościami – mówił szkoleniowiec.

Trener Probierz zaapelował także do kibiców Białej Gwiazdy, aby przyszli na mecz i wspierali drużynę Wisły Kraków. - Dla mnie najważniejsze w tych trudnych momentach jest to, żeby był dwunasty zawodnik i żeby kibice nam pomogli. Teraz będzie taki moment, że to Wisła będzie musiała wydzierać przeciwnikom te zwycięstwa i to Wisła będzie walczyć o to, żeby być zespołem bardziej walczącym i grającym w piłkę. Nie ukrywamy, że pracujemy nad tymi elementami do ostatniego treningu przed meczem. Robimy  wszystko żeby ten zespół był bardzo dobrze przygotowany do rozgrywek – mówił.

Wisła Kraków przed tym meczem ma także swoje kłopoty. Najprawdopodobniej z Polonią nie zagra Maor Melikson. Do składu nie są brani kontuzjowani Marko Jovanović i Rafał Boguski. Początek spotkania Wisła Krakow - Polonia Warszawa o 20.30. Relacje z tego meczu w serwisach Radia Kraków.

KN
Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię