Tym razem miano Sportowca Tygodnia wędruje do Kariny Lipiarskiej-Pałki. Zawodniczka z Zabierzowa została wyróżniona przez prezydenta RP Andrzeja Dudę specjalnym pucharem przyznawanym dla najlepszych łuczników startujących w 13. Memoriale Mieczysława Nowakowskiego w Warszawie. Docenili to także internauci Radia Kraków, którzy oddali na łuczniczkę 41% głosów. Drugie miejsce ex aequo dla pływaka Wojciecha Wojdaka i żużlowca Jakuba Jamroga. Panowie uzyskali po 24% głosów. Na trzecim miejscu - z wynikiem 12% - uplasowała się Katarzyna Chryczyk.

Wojciech Wojdak - 400 metrów stylem dowolnym i 15000 metrów dowolnym - dwa tytuły Mistrza Polski dla pływaka BOSiR Brzesko, który znów błysnął  formą podczas zawodów o mistrzostwo kraju.

Katarzyna Chryczyk - Dwa złote medale zdobyte podczas akademickich Mistrzostw Polski w Lublinie są znakomitą rekomendacją. Pani Katarzyna triumfowała na dystansach 800 i 1500 metrów.

Karina Lipiarska-Pałka - Zawodniczka z Zabierzowa została wyróżniona przez prezydenta RP Andrzeja Dudę specjalnym pucharem przyznawanym dla najlepszych łuczników startujących w 13. Memoriale Mieczysława Nowakowskiego w Warszawie.

Jakub Jamróg - Młody reprezentant "jaskółek" znakomicie walczył na torze mistrzów Polski w Lesznie. Tarnowianie wprawdzie przegrali, ale 26-letni wychowanek tarnowskiego klubu wywalczył aż 11 punktów, wygrywając dwa wyścigi.