W tym tygodniu trzecie miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca ubiegłego tygodnia dla Iwony Piekarz. 17-letnia triumfatorka 40. narciarskiego Biegu Piastów na dystansie 28 km stylem dowolnym zdobyła 17% głosów.

Drugie miejsce dla łuczniczki Natalii Leśniak, która zdobyła dwa srebrne medale (indywidualnie i drużynowo) halowych mistrzostw świata. Ten wyczyn doceniło 20% internautów.

Sportowcem Tygodnia został jednak Wojciech Kędziora, supersnajper Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, który w ostatnim tygodniu ukąsił Legię Warszawa i Górnik Łęczna. Ten wyczyn zagwarantował mu 63% głosów.

Takie były nasze nominacje:

Wojciech Kędziora - piłkarz Termaliki Bruk-bet Nieciecza. Zdobywca niespotykanego gola w meczu z Górnikiem w Łęcznej. Zawodnik imponujący w tym roku skutecznością. Zdobył już 5 bramek. Trafiał w każdym z trzech ostatnich spotkań. W minionym tygodniu strzelił też gola w spotkaniu z Legią.

Natalia Leśniak - 24-letnia łuczniczka pochodząca i mieszkająca w Stryszawie. Wychowanka trenera Mariana Mamcarczyka z Łuczniczego Towarzystwa Sportowego Zamek Suski w Suchej Beskidzkiej. Podwójna srebrna medalistka halowych mistrzostw świata (indywidualnie i drużynowo).

Iwona Piekarz - 17-letnia zawodniczka LKS Wiśniowa-Osieczany. Triumfatorka 40. narciarskiego Biegu Piastów na dystansie 28 km stylem dowolnym. Złota medalistka tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodziezy zaimponowała w Jakuszycach finiszem. Pokonała Szwedkę Marlene Hedelin zaledwie o 0,08 sekundy.