Hokejowa karuzela nie zwalnia tempa, już dziś w Nowym Targu i Sanoku półfinałowe mecze numer cztery. Z dwóch małopolskich drużyn bliżej wywalczenia prawa gry o złoto Comarch Cracovia. Pasy po trzech meczach prowadzą w grze do czterech zwycięstw z Ciarko 2:1, ale jak mówi trener Rudolf Rohaczek kolejne mecze mogą być równie zacięte jak wczorajszy wygrany przez Cracovię po karnych...

W szybkim tempie oddala się natomiast awans od Szarotek. Podhale przegrało z GKS-em Tychy już po raz trzeci, ale napastnik Górali Patryk Wronka podkreśla, że to jeszcze nie koniec...

Początek meczu w Nowym Targu o osiemnastej, wtedy też rozpocznie się nasz program "Sport w Radiu Kraków", pół godziny później na lód wyjdą hokeiści Cracovii w Sanoku.

Dziś jednak nie tylko hokejowe emocje, o 15.30 pogromca Legii Termalika BrukBet Nieciecza zagra w Łęcznej z Górnikiem, opis meczu minuta po minucie na naszej stronie internetowej radiokrakow.pl, a informacje o przebiegu spotkania także w wiadomościach Radia Kraków.