Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Sandecja szuka wzmocnień w Hiszpanii

  • Sport
  • date_range Piątek, 2012.08.24 04:57 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:53 )
Pierwszoligowa Sandecja Nowy Sącz testuje piłkarza z Hiszpanii. Zawodnik ma 25 lat i jest nominalnym pomocnikiem. Sandecja w trzech meczach tego sezony zdobyła zaledwie trzy punkty. Ekpia z Nowego Sącza wygrała z Termaliką Brukbet Nieciecza.

hwww.sandecja.com.pl


W czwartkowe popołudnie wspólnie z piłkarzami Sandecji trenował hiszpański pomocnik Rubén Sánchez Montero. Piłkarz ma 25 lat, przyjechał do Nowego Sącza z Gliwic, gdzie z drużyną Piasta przygotowywał się do nowego sezonu. Z uwagi na zamkniętą kadrę, zawodnik nie związał się kontraktem ze śląską drużyną.

Rubén Sánchez Montero urodził się 3 lipca 1987 roku w Madrycie. Ma 192 cm wzrostu i waży 82kg. Jest środkowym pomocnikiem, jednak nie jest mu obca gra w ataku. W dodychczasowej karierze grał głównie w II lidze hiszpańskiej w takich klubach jak: Levante, Ontinyent, Gandía, Villanovense, Coruxo F.C. W 2009 roku zawodnik reprezentował także barwy Sportivo Luqueąo (I liga Paragwaju).
Podobnie jak w przypadku testowanych Rafała Grzelaka i Słowak David Kocsisa-Kovala , piłkarzowi z Hiszpanii przyglądać się będzie na kolejnych treningach Jarosław Araszkiewicz. Ewentualne kontrakty podpisywane będą pod koniec okienka okienka transferowego, które zamyka się 31 sierpnia.

Sandecja w trzech meczach tego sezony zdobyła zaledwie trzy punkty. Ekpia z Nowego Sącza wygrała z Termaliką Brukbet Nieciecza. W najbliższą niedzielę ligowym rywalem Sandecji będzie Polonia Bytom. Małopolanie spotkanie rozegrają na wyjeździe.

KN

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

957085

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię