Błękitni Stargard Szczeciński - Cracovia 2:0 (0:0)

Bramki: 88' Radosław Wiśniewski, 90' Sreten Sretenovic (sam.)

Sensacja w piłkarskim Pucharze Polski. II-ligowy zespół Błękitni Stargard Szczeciński w pierwszym meczu ćwiercfinałowym pokonał Cracovię 2:0. Oba gole padły w samej końcówce zawodów. Najpierw, w 88 minucie bramkę zdobył rezerwowy gospodarzy - Radosław Wiśniewski, a czary goryczy dopełnił Sreten Sretenovic strzelając samobója w doliczonym czasie gry, w ostatniej minucie spotkania. Oba zespoły kończyły mecz w 10. W 80 minucie - po drugiej żółtej kartce - za próbę wymuszenia rzutu karnego - boisko musiał opuścić Marcin Budziński, siły sie wyrównały trzy minuty później, gdy także drugą żółta kartke ujrzał Fadecki. Szanse na odrobienie strat i unikniecie totalnego blamażu, "Pasy" będą mieć w meczu rewanżowym 17 marca, na własnym boisku.