Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Nunez nie zostanie w Wiśle

  • Sport
  • date_range Środa, 2012.06.13 16:25 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:49 )
Wisła Kraków zdecydowała, że nie przedłuży kontraktu z Gervasio Núñezem. Zawodnikowi wraz z końcem czerwca wygasa umowa z krakowskim klubem. Argentyńczyk grał w Wiśle przez ostatni rok. W tym czasie rozegrał dwadzieścia cztery mecze w ekstraklasie. Piłkarz w Białej Gwieździe grał na zasadzie wypożyczenia z argentyńskiego klubu Quilmes AC.

Gervasio Núñez


Wisła Kraków zdecydowała, że nie przedłuży kontraktu z Gervasio Nunezem. Zawodnikowi wraz z końcem czerwca wygasa umowa z krakowskim klubem. Argentyńczyk grał w Wiśle przez ostatni rok. W tym czasie rozegrał dwadzieścia cztery mecze w ekstraklasie. Piłkarz w Białej Gwieździe grał na zasadzie wypożyczenia z argentyńskiego klubu Quilmes AC.

Núñez rozpoczynał karierę w Rosario Central , gdzie zadebiutował 9 marca 2007 roku, w meczu argentyńskiej Primera Division z Independiente. W Rosario Central grał do końca sezonu 2009/2010, po którym drużyna z Rosario spadła do niższej ligi. Następnie przeszedł do Quilmes, gdzie w swoim pierwszym sezonie zagrał w 22 meczach Primera Division.
23 czerwca 2011 roku Núñez wraz z serbskim piłkarzem Marko Jovanoviciem dołączył do drużyny Wisły Kraków przebywającej na zgrupowaniu w Holandii . 1 lipca został oficjalnie zawodnikiem krakowskiego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia .
KN
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię