"Wisła zawsze gra o zwycięstwo, dlatego nie muszę specjalnie motywować swoich zawodników przed spotkaniem z Ruchem” – tak odpowiada trener "Białej Gwiazdy" Tomasz Kulawik na pytanie czy spotkanie z zespołem z Chorzowa jest dla krakowian meczem bez stawki. W składzie Wisły nie ma kontuzjowanych: Michała Czekaja i Radosława Sobolewskiego oraz pauzującego za kartki Michała Chrapka, ale wracają do gry Arkadiusz Głowacki i Patryk Małecki. Drużyna gości ma spory problem ze skompletowaniem linii obrony między innymi po poważnej kontuzji Marcina Baszczyńskiego. Trener Kulawik zapowiada więc grę ofensywną, choć przypomina, że Wiśle zawsze ciężko grało się przeciw Ruchowi.

Początek meczu Wisła Kraków - Ruch Chorzów o 18.00. Transmisji będzie można słuchać na stronie radiokrakow.pl - także za pośrednictwem specjalnych - bezpłatnych - aplikacji na smartfony. Informacje jak ją pobrać znajdą Państwo Aplikacja mobilna Radia Kraków

[


]

Na naszej stronie internetowej także opis meczu "akcja po akcji", a na antenie relacje z meczu Wisła - Ruch będziemy przekazywać co kwadrans w wiadomościach Radia Kraków i w specjalnych wiadomościach sportowych.

Marek Solecki