Mecze pomiędzy Bankiem BPS Muszynianką Fakro a Atomem Treflem Sopot w dwóch ostatnich sezonach kończyły rywalizację play-off. W tym roku obie drużyny spotykają się ze sobą już w półfinale, co oznacza, że przegrany będzie się musiał zadowolić walką o najniższy stopień podium. W finałowych starciach między oboma ekipami jest remis. Dwa lata temu górą były małopolanki, natomiast w zeszłym sezonie lepsze okazały się sopocianki.

W tym sezonie, w rundzie zasadniczej, doszło do dwóch spotkań „Mineralnych” z „Atomówkami”. W obu pojedynkach górą była drużyna z Muszyny, co daje im pewną psychologiczną przewagę przed rundą pucharową. Pierwsze dwa mecze odbędą się w sobotę o godzinie 13.00 i w niedzielę o 14.00 w hali w Muszynie. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw.

Spotkanie Bank BPS Muszynianka Fakro - Atom Trefl Sopot transmitujemy dla Państwa w naszym specjalnym sportowym kanale internetowym, tu także zapis meczu "akcja po akcji". Na antenie relacje naszego sprawozdawcy usłyszą Państwo w wiadomościach Radia Kraków, do meczu wrócimy także w programie "Sport w Radiu Kraków" po 17.05.

[


]


Krzysztof Orski/Marek Solecki