Początek spotkania Aksam Unia Oświęcim - Comarch Cracovia o 18.00. Transmisji całego meczu można słuchać w specjalnym kanale sportowym Radia Kraków, który jest dostępny w internecie i poprzez bezpłatną mobilną aplikację na smartfony i tablety. Raporty z boiskowych wydarzeń także w wiadomościach Radia Kraków. Na naszej stronie internetowej przeczytać można także relację „minuta po minucie”. Informację jak ściągnąć aplikację Radia Kraków znajdą państwo Aplikacja mobilna Radia Kraków .

[

]

Poprzednie mecze między oboma zespołami, rozegrane na tafli w Krakowie, były bardzo wyrównane. W pierwszym meczu Unia wygrała 3-2. W drugim padł dokładnie taki sam wynik, ale dopiero po serii rzutów karnych. To pokazuje, że już w tej fazie rozgrywek trafiły na siebie zespoły bardzo zbliżone poziomem sportowym.

Jeśli krakowianie marzą o obronie tytułu mistrzowskiego to muszą dzisiejszy mecz wygrać. Wtedy do czwartego meczu dojdzie w środę, także na lodowisku Unii. Ten mecz "Pasy" także będą musiały wygrać, żeby doprowadzić do decydującego starcia przy ulicy Siedleckiego w Krakowie. Krakowianie będą zatem grać z przysłowiowym "nożem na gardle", ale presji nie unikną także podopieczni trenera Mikuli. Powszechnie znane jest siatkarskie porzekadło, które mówi, iż jeśli nie wygrywa się 3-0 to przegrywa się 2-3. Czy to powiedzenie będzie miało przełożenie także na lodową taflę? O tym przekonamy się w najbliższych dniach a pierwsza odsłona decydujących starć już dziś.

Początek meczu w Oświęcimiu o godzinie 18.00. Całości transmisji z tego meczu będzie można słuchać w specjalnym internetowym kanale sportowym Radia Kraków, który jest także dostępny poprzez bezpłatną, mobilną aplikację Radia Kraków. Raporty z hali w Oświęcimiu także w serwisach informacyjnych Radia Kraków. Na naszej stronie internetowej śledzić będzie można tekstową relację "akcja po akcji". Informacje jak ściągnąć mobilną aplikację znajdą państwo Aplikacja mobilna Radia Kraków .