Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Kłopoty Wisły przed meczem z Podbeskidziem

  • Sport
  • date_range Piątek, 2012.08.24 09:27 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:53 )
Drugą kolejkę piłkarskiej ekstraklasy rozpoczyna dzisiejszy mecz Zagłębia Lubin z Piastem Gliwice. Wisła Kraków zagra jutro w Bielsku Białej z Podbeskidziem.

Drugą kolejkę piłkarskiej ekstraklasy rozpoczyna dzisiejszy mecz Zagłębia Lubin z Piastem Gliwice. Wisła Kraków zagra jutro w Bielsku Białej z Podbeskidziem. Krakowianie rozpoczęli sezon od wygranej nad GKS Bełchatów. Stare powiedzenie mówi, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Ale... trenera Michała Probierza, nie ukrywa, że ta zasada teraz nie będzie obowiązywać - tragedia rodzinna Bunozy już wymusza zmiany - powiedział trener Białej Gwiazdy. Gordan Bunoza musiał nagle wyjechać do Bośni po wiadomości o tragicznej śmierci jego matki, która zginęła potrącona przez samochód.

W pierwszej kolejce nowego sezonu Podbeskidzie uległo na wyjeździe Jagiellonii Białystok 1:2, chociaż już w 1. minucie prowadziło 1:0. „Każdy mecz ma swój scenariusz. Zdajemy sobie sprawę, że Podbeskidzie, przegrywając pierwszy mecz w Białymstoku, jest podrażnione. Trzeba przyznać, że pierwszą połowę zagrali bardzo dobrze, narzucili swój styl gry, mogli prowadzić 2:0” – ocenił sobotniego rywala krakowian Michał Probierz.

Meczu w Bielsku Białej nie będą mogli obejrzeć kibice "Białej Gwiazdy". W związku z rozpoczęciem prac budowlanych na stadionie - Komisja do spraw bezpieczeństwa na obiektach piłkarskich PZPN zgodziła się, by Podbeskidzie nie przyjmowało w rundzie jesiennej zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.

Początek meczu w Bielsku Białej w sobotę o 13.30. Relacje z tego spotkania na antenie Radia Kraków rozpocznie pół godziny później.

Tadeusz Kwaśniak/kn


Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

957351

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię